Voor al uw zakelijke reizen met de trein

ICE Corporate Program (iCP)

ICE

 

Met ICE reist u in minder dan vier uren vanuit Brussel-Zuid via Keulen naar hartje Frankfurt. Met vier heen- en terugreizen per dag biedt deze luxetrein u een hoogstaand comfort, zowel in 1e als 2e klas. Alle ICE-rijtuigen beschikken over aansluitingen voor computer of GSM (220V). Er is voldoende ruimte om te werken, en in het bistrorijtuig kan u genieten van een volwaardig ontbijt, lunch of avondmaal.

 

Met ICE kan u ook tal van andere Duitse bestemmingen bereiken, zoals Bonn, Düsseldorf, Dortmund, Hannover of Berlijn (overstap in Keulen), maar ook Freiburg en Stuttgart (overstap in Frankfurt).

Meer info over ICE >


Wat is iCP (ICE Corporate programma)?

iCP is een programma speciaal ontwikkeld voor bedrijven die regelmatig naar Duitsland reizen met ICE. Het iCP-contract wordt gratis aangeboden en biedt u een korting van 15% op de basisprijs van het biljet. Klanten reizend met een 1e klas biljet hebben tevens toegang tot de exclusieve DB business lounge in Keulen, Frankfurt en andere steden in Duitsland.

 

De aanvrager engageert zich tot:

  • ICE officieel op te nemen in zijn vervoerspolitiek voor de reizen vanuit België met bestemming Duitsland (Aachen, Köln, Frankfurt).
  • Voldoende ruchtbaarheid te geven aan zijn medewerkers voor het gebruik van ICE.
  • Samen met zijn verkoopkantoor (station, reisagentschap) erover te waken dat deze vervoerspolitiek wordt gevolgd en op regelmatige tijdstippen (onderling te bepalen) de NMBS hierover te informeren.
  • Het realiseren van een minimum omzetcijfer ter waarde van € 5000 bij ICE.

Voor meer info over de carrier corporate programma's B2B (voor Thalys) of iCP (voor ICE) kan u onderstaand mailformulier invullen ter attentie van onze account managers.

Stuur ons uw bericht:



Stuur mij een kopie




passagiers toevoegen

site login Corporate Rail

Meld u aan als Corporate klant
* Tenzij anders gespecificeerd gelden de vermelde prijzen steeds voor een heen- en terugreis voor één persoon in 2e klas vanuit Brussel, afhankelijk van de beschikbaarheid. Alle prijzen zijn inclusief BTW.